Gebze Amerikan Kapı

Gebze Amerikan Kapı

0541 448 62 58

Kapı panellerinde kullanılan ağaç lifleri, özenle seçilen ağaç cinslerinden elde edilmektedir. Gebze Amerikan Kapı Mükemmel kaliteye sahiptir. Klasikten moderne zengin kapı paneli modelleri ile yaşadığınız mekanlarda farklılık oluşturur. İsteğe bağlı olarak cam bölmeli veya karolajlı olarak üretilebilen. Amerikan kapı panelerinin en büyük avantajı kesilerek ebatlanabilmesidir. Bundan dolayı ölçü problemi yoktur.

Gebze Amerikan Kapı

Amerikan Kapılar

Gebze Amerikan kapılar, evlerde ofislerde ve işyerlerinde sıklıkla karşımıza çıkan ahşap malzemeli kapı çeşitleridir. Bu kapılar, kasa olarak satın alınabileceği gibi istenildiği zaman sadece kanat olarak satın alınarak farklı kapı kasası çeşitleri ile kombinlenerek de kullanılabilmektedir. Birbirinden farklı görsel özelliklere ve malzemeye sahip olan Amerikan kapılar çeşitli modelleri ile iç mekanlar için dekoratif ve fonksiyonel bir seçenektir.
Etkileyici Görselliğe Sahip Amerikan Kapı Modellerimiz için bizi arayabilir Whatsapp mesajı atarak katalog ve model talep edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı kapı olarak da bilinen amerikan ev kapıları, üretim ve tedariğinde sıkıntı olmayan, kolaylıkla montajı yapılan kapı çeşididir. İsteğe bağlı olarak amerikan iç kapılara lake cila atılarak da montajı yapılabilir. Camlı ve camsız seçenekleri ile satışa sunulan amerikan kapıların kol kısımları, normal ve otel tipi topuz kol olarak takılabilir.

Amerikan kapı modellerimiz ahşap esaslı bir kapı çeşidi olduğundan ürünlerin özellikle kanat kısmında pek çok farklı görsel detaya yer verilebilir. Lambri benzeri işlemelerin sık kullanıldığı ahşap kapılar, bu anlamda farklı tarzdaki iç mekanlara uyumluluk gösterebilir.

Daha klasik bir dekorasyona sahip oda ve salonların kapısı için ise klasik lambri detaylarına benzeyen desenlerin yer aldığı Amerikan kapılar tercih edilir. Bazı Amerikan kapılar doğrudan mdf üzerine düz renk ahşap kaplamadan üretilirken, meşe kapı, ceviz kapı gibi doğal ağaç dokulu Amerikan kapı çeşitleri de mevcuttur.

Panel kapı seçenekleri de genel olarak beyaz renkte karşımıza çıkan kendiliğinden desenli kapı panellerinden oluşan kapılar arasında yer alır. Genel olarak hem sağ hem sol seçeneği ile satışa sunulan bu ürünler kendiliğinden kapı koluna sahiptir. Ancak isteğe bağlı olarak bu tip aksesuarları dışardan satın alabilir ve Amerikan kapılar arasında kendinize özgü model farklılıkları yaratabilirsiniz.

Amerikan Kapı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Amerikan kapılar malzeme ve görsel özelliklerine göre sınıflandırılırken fiyatları da bu doğrultuda değişiklik gösterir. Özellikle doğal kaplamalı kapılar, pahalı bir malzemeden üretildiği için daha yüksek maliyete sahiptir ve panel kapılara oranla daha yüksek fiyatlardan satışa sunulurlar. Ayrıca set halinde kanat ve kasanın bir arada satıldığı ürünlerin fiyatları da sadece kasa veya sadece kanat olarak satılan Amerikan kapılar ile kıyaslandığında daha yüksektir. Ancak her türlü satın aldığınız bir Amerikan kapı kanadına uyumlu başka bir kasa da almanız gerekeceğinden dolayı toplama bakıldığında set olarak satılan ürünler sizin için daha avantajlı birer seçenek olabilir.

Amerikan Kapı Hakkında

Özellikle köknar ağacından tasarımı gerçekleştirilen amerikan kapı çeşitleri, bu sayede dayanıklı bir yapı sunmaktadır. Tasarımı gerçekleştirilen bu kapının iskelet üzerine aynı zamanda bazı kağıt malzemesi yerleşimi yapılır. Bu şekilde kapı daha güçlü hale gelir ve bütün farklı darbelere karşı sağlam bir mukavemet sunar.

Diğer kapı fiyatları seçeneklerine göre daha uygun fiyat çerçevesinde elde edilebilmektedir. Fakat bu durum kapının kalitesiz olmasından değildir. Aksine kullanılan malzeme yapısı ve üretim seçeneği dahilinde seri olarak tasarımlarının yapılmasından kaynaklıdır.

Hem iç tarafa hem de dış tarafa ikili açılma olanağına da yanında getiren bu kapılar, oldukça geniş bir renk ve model skalası çerçevesinde seçim şansını da sunuyor. Artı olarak bu kapıların temizliği oldukça kolaydır. Zira üzerine yerleştirilen özel maddesi sayesinde temiz bir bez ile birlikte rahatlıkla işlem gerçekleştirilebilir ve her daim tertemiz kullanılabilir.

Bu şekilde mekanları zarif ve estetik bir hava katılabilir. Aynı zamanda bu kapılar için kişisel olarak da tasarımlar gerçekleştirilebilir ve buna göre daha istenilen bir görsel yakalanabilir. Köknardan gerçekleştirilen tasarım eşliğinde Amerikan kapı eklemesi de yapılır ve bu da kapının daha güçlü hale gelmesine fırsat verir.

Amerikan Kapı Çeşitlerinin Özellikleri

Özellikle başta köknardan yapılmış kaliteli malzemesi söylenebilir. Aynı zamanda kolay bir kullanım ile birlikte aynı kolaylığı sağlayan temizleme avantajı da özel bir fırsat sunuyor. Ayrıca zengin bir renk ve model seçeneğinin yanı sıra diğer kapılara göre çok daha uygun kapı fiyatları kapsamında amerikan kapı modelleri elde edilebilir. Kolsuz bir tasarım altında üretimleri gerçekleşen bu kapıların en önemli avantajlarından biri içe ve dışa doğru düzgün bir şekilde açılma imkanıdır.

Aynı zamanda kaliteli malzeme yapısı üzerine panel tasarımı ile birlikte farklı kaplama malzeme seçenekleri yerleştirilir. Bu da ürünün daha kaliteli hale gelmesine ve uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılmasına fırsat sunar. Genel olarak mutfaklarda daha fazla tercih eden bu kapı çeşitleri, ilk tasarımların yapıldığı zamanlarda sade görünümlü modelleri bulunurken; günümüzde artık camlı bir dizaynı altında hazırlanmış seçenekler içerisinden de bir tercih gerçekleştirilebilmektedir.

Uygun Fiyatlarla Elde Edilecek Amerikan Kapıları

Özellikle malzeme yapısı açısından çok daha uygun fiyatlar çerçevesinde üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı, hazırlanan seri seçenek dahilinde düşük bütçelerle bu kaliteli malzeme yapısındaki amerikan kapı çeşitleri elde edilebilir.

Tasarımının yanı sıra kurulumu ve montajı da çok kolay bir şekilde gerçekleştirilen bu kapılar, kolayca çift tarafı açılabilir ve desen ile renk seçeneği dahilinde bütün farklı eşyalarla harika bir uyumu da yanında getirir. Her mekana harika bir görsel getirecek ve karizmatik bir hava katacak olan bu kapılar, kolay temizleme özelliği ve aynı kolaylığı getiren kullanım şansı çerçevesinde son dönemlerde yoğun biçimde değerlendirilmektedir. Bütçeye uygun fiyatlarla bütün farklı mekanlara rahatlıkla montajı yapılabilir.

Kullanışlı ve Şık Tasarımları ile Amerikan Panel Kapı Modelleri

İç mekanlarda kullanımı daha rahat olduğu için Amerikan panel kapı modelleri sıkça tercih edilmektedir. Birçok açıdan fayda sağlamasının yanı sıra hafif ve dayanıklı olması tercih sebeplerinden biridir. İç kapılar kullanım yerine göre tercih edilmesi gereken ürünler arasında yerlerini alır. Bu anlamda kullanılan Bestdoor panel iç kapı gibi modeller çok fonksiyonlu yapılarıyla kullanıcının memnuniyetini artırmayı amaçlar. Şık tasarımı ile göz dolduran Amerikan kapı modellerinde evinizin dekorasyonuna göre de uygun seçimler yapabilirsiniz. Evinize zevkli bir ayrıntı olan bu ürünler, kolay temizlenebilir yapıları, uzun ömürlü tasarımları ve uygun fiyat aralıkları ile sizleri bekliyor.

İç Kapılarda Kolay Kullanılan Ömürlük Tasarımlar

Eviniz veya farklı bir mekan için seçtiğiniz iç kapılar, mekana uygun olarak tercih edilmelidir. Bu anlamda seçtiğiniz ürünün özellikleri de son derece önemlidir. Kullanım yerine göre tercih edebileceğiniz ürünler arasından hazır kapı, çelik kapı veya farklı malzemeler tercih edenler için camlı iç kapı gibi çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Firmamız kalitesinde tercih edebileceğiniz iç kapı modellerinin fonksiyonel ve dekoratif açıdan dış kapılarınıza uyumlu olması da dikkat gerektiren bir konudur.

Evinizin Dekorasyonunu Kapılarla Tamamlayın

Kullanılan alana göre tercih edebileceğiniz ürünler farklılık gösterecektir. Panel kapı tasarımlarında ev, ofis ya da daha farklı şekilde kullanılan mekanlar için uygun tasarımlara Gebze Amerikan Kapı üzerinden ulaşabilirsiniz. Birçok yerde kullanıma uygun olan rotadoor panaroma mike 80’lik iç kapı gibi modellerde kapı ölçüsüne göre ergonomik tasarımlardan yararlanabilirsiniz.
İç Kapı Seçimi Nasıl Yapılır?

Bir ev dekorasyonu için uygun ürünlerin bir arada kullanılması evinizdeki bütünlük sağlamak adına son derece önemlidir. Tercih edeceğiniz kapı modelleri de evinizin daha şık ve ferah bir hale gelmesine yardımcı olacaktır. Evlerde sıcak ve en huzurlu bir görüntü vermesi amacıyla ahşap kapı modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, evinizin bütünlüğünü sağlamak adına farklı renklere sahip ürünler de beğeninize sunulmaktadır.
Kapı Modellerinde Temizlik ve Bakım

Evlerinizde bulunan kapıların her zaman yeni ve güzel görünmesi için doğru şekilde bakım yapılması gerekir. “İç kapılar nasıl temizlenir?” sorusuna doğru cevap verebilmek için öncelikle kapınızın hangi malzemelerden üretildiğinin bilmenizde yarar vardır. Genelde iç mekanlarda ahşap ürünler tercih edildiği için nemli bezle temizlemek ve kapı üzerinde çok fazla su kalmamasını sağlamak hem temiz bir görüntü oluşmasını hem de kapınızın daha uzun ömürlü hale gelmesini sağlayacaktır.
Kullanım Yerine Göre Tercih Edebileceğiniz Kapı Modelleri

Seçtiğiniz kapının daha işlevsel hale gelebilmesi için öncelikle mekana ve kullanıma uygun olması gerekmektedir. Evlerde bulunan oda kapıları için daha sıcak bir görüntüye sahip olan modellerden yararlanabilirsiniz. Özellikle oturma odası, bebek odası çocuk odası gibi yerlerde tercih edilen ahşap kapı modelleri hem kullanım açısından kolaylık sağlaması hem de bakteri oluşumunu en aza indirgemesi ile öne çıkmaktadır.

Gebze Amerikan Kapı
Gebze Amerikan Kapı

Öte yandan ses geçirgenliğini en aza indiren kapı tasarımları da oldukça önemlidir. Bu anlamda sağlıklı bir uyku için bebek odalarında veya yatak odası mobilyaları içinde de ses geçirgenliğini en aza indiren modeller tercih edilmektedir. Birbirinden farklı modelleri ile sayısız ürün çeşidinin yer aldığı Gebze Amerikan Kapı sayesinde dilerseniz siz de sade özellikleri ile rahat kullanabileceğiniz mobilya ürünlerine, dilerseniz daha fonksiyonel kullanımlara sahip olan akordiyon kapılar gibi farklı modellere anında sahip olabilirsiniz.

Çelik kapı modellerimiz için Gebze çelik kapı ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Derince ilçesinde ihtiyaçlarınız için Gebze şubemiz olan Gebze Çelik Kapı sitemizden destek alabilirsiniz.

0541 448 62 58

GEBZE ÇELİK KAPI

Gebze'nin çelik kapı tedarik, montaj ve tamirat firması

Günün her saatinde bizi arayıp gebze çelik kapı fiyatlarıve modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz

0541 448 62 58

error: Content is protected !!